Platba v eshope

Úvod PlatbaPlatba v eshope

Platba pri nákupe v našom e-shope www.drevodarcek.sk

 

 

Platiť za objednané produkty v našom  e-shope môžete nasledovnými spôsobmi :

 

1. Formou dobierky: pri prevzatí balíku na odbernom mieste Packety alebo pri doručení na adresu platbou kuriérovy Packety. 

 


2.Bankovým prevodom na náš Fio účet :  IBAN: SK30 8330 0000 0027 0184 5507  / Pre spresnenie platby objednávky uveďte ako  „ Variabilný symbol „ číslo nami zaslanej  faktúry .

 

 

Ak ste si zvolili spôsob platby prevodom na účet tak vám do 24 hodín odošleme faktúru pre úhradu objednávky na váš email ktorý ste udali v objednávke a následne po pripísaní platby na náš FIO účet sa   objednaný tovar ak je dostatočné množstvo na sklade odosielame do 5 pracovných dní , v prípade ak  ho skladom nemáme tak začíname okamžite s výrobou objednaného produktu a množstva /doručenie do 14 dní /.  


 

Pri preberaní vašej  objednávky  od dopravcu si balík prosím  skontrolujte od kuriéra / na výdajnom mieste  či balík nie je poškodený . Ak je balík poškodený ,odporúčame balík odbaliť hneď pri preberaní a skontrolovať obsah či nie je poškodený ,ak je poškodený tak balík nepreberajte a následne nás kontaktujte na  drevodarcek@gmail.com !


Copyright 2022 - 2023 © drevodarcek.sk